Nakupujte právě teď! | DOPRAVA ZDARMA pro objednávky od 2000Kč!

Vánoce pro Klokánky 2023

Opět se nám blíží nejkrásnější část roku a jako již tradičně i letos nezapomeneme na děti, kterým je teplo domovem tím největším dárkem a přáním.
Klokánek je místo, které dítě pozná jako první když se něco stane a i když se snažíme aby tato místa nebyla přehlížena a změnil se celý systém financování tak i nadále je na nás udělat těmto dětem krásné Vánoce.
V každém roce se snažíme díky dražbě podepsaných obrazů získat finance na nákup dárků a dobrot. Vždy se pohybujeme kolem krásných 80.000 a když dohledáte minulé ročníky tak zjistíte co vše jste pořídili.
Před svátky opět sedneme do auta a podělíme Klokánky v Chomutově, Ústí nad Labem, Pardubicích a Dolním Benešově a pokud budeme šikovný tak určitě pomůžeme i dalším.
Můžete se těšit na podepsané obrazy známých kapel a zpěváků a třeba i zpěvaček. Aktuálně vše chystáme a můžu prozradit, že se již zapojují Rybičky 48, Divokej Bill, No Name, Kryštof a Richard Krajčo a nebo třeba Viktor Sheen. Další jména a veškeré informace budu postupně přidávat.
TRANSPARETNÍ ÚČET: 2301904918/2010
Pokud budete mít otázky nebo se budete chtít přímo zapojit, tak mě kdykoliv kontaktujte
+420 728 333 975
info@noska-art.cz
Děkuji všem
Jarda Noska
Děkujeme moc a budeme rádi za šíření události.