DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1699Kč. KLIKNI A NAKUPUJ

Rok 2022 máme za sebou a díky vám všem se sešlo více než 75.000,-

 

Pro Klokánek Chomutov FOD Klokánek Litoměřice, Klokánek Dolní Benešov a Klokánek Pardubice se nakupovalo v Kauflandu, v Lidlu. V DM se kupovala drogerie, za více než 10.000,- se nechalo v hračkářství. Do Pardubic jste pořídili dva tablety, nádobí, Albi tužku a další knihy a velký zahradní domek. V Litoměřicích měli radost ze třech notebooků a příslušenství. 

 

Tím to, ale nekončí a rozhodl jsem se podporovat tato úžasná zařízení celoročně.

 

Bohužel čísla v roce 2023 jsou ještě horší a proto Klokánky obecně budou rádi, že z peněz od státu uhradí přes padesát procent fixních nákladů. Proto musíme pomoci, bez nás jsou tato zařízení ve velkém ohrožení a opravdu necháme lidi, kteří zachraňují stovky dětí ročně škemrat o každou housku?

 

Připravujeme pro vás mnoho příběhů dětí, jejich osudy.

Zásadní bude Facebook stránka POMÁHÁME KLOKÁNKŮM (ideálně proklik), kde chci aby bylo mnoho lidí, kteří budou chtít pomoci.

 

Pro příklad : Máte dětský tábor a chcete vzít o prázdninách několik dětí užít si váš tábor?? Tak nám to napíšete. Můžete být zedník a budete rád, pokud pomůžete s opravou. Takových možností je spousty.

 

Co se týká financí, tak po dražbách obrazů plánujeme pohledy přímo od dětí, kalendáře, můžete pořídit hodiny od kapel Rybičky 48, Divokej Bill, Harlej, Totální Nasazení. Z každého prodaného kusu jde 100,- na Klokánky. Veškeré nákupy můžete realizovat na www.vinyllife.cz

 

Nebo můžete přispět přímo na transparentní účet: 2301904918/2010

 

Kontakt pro dotazy: +420 728333975, info@noska-art.cz

 

 

I když je doma složitá, tak společně dokážeme pomáhat.

 

Jaroslav Noska